Оплата послуг

Відповідно до статті 31 ЗУ “Про нотаріат” – Приватні нотаріуси за вчинення нотаріальних дій справляють плату, розмір якої визначається за домовленістю між нотаріусом та громадянином або юридичною особою. Оплата додаткових послуг правового характеру, що надаються приватними нотаріусами і не належать до вчинюваної нотаріальної дії, провадиться за домовленістю сторін.

Послуги правового характеру за своїм змістом є правовою допомогою. Правова допомога надається шляхом роз’яснень з питань чинного законодавства, консультацій правового характеру, усних та письмових довідок із законодавства, складання заяв, проектів правочинів та інших документів, а також надання консультацій та послуг з нарахування податків з доходів (прибутків) при посвідченні договорів купівлі-продажу, міни нерухомого та рухомого майна тощо.

Приватний нотаріус Херсонського міського нотаріального округу Сперчун О.О. надає безкоштовну правову допомогу через свій сайт www.notar.ks.ua (онлайн консультація), або на особистому прийомі за плату, розмір якої встановлено за домовленістю між нотаріусом та громадянином або юридичною особою

Ви отримали правову допомогу через вебсайт нотаріуса (консультація, роз’яснення, усна довідка, консультація з нарахування податків при посвідченні правочинів) і  вважаєте її змістовною, та такою що допомогла вам, ви – можете оплатити її вартість, як особисто в офісі приватного нотаріуса так і через платіжну систему. Платіж добровільний, адже правова допомога через сайт є безкоштовною.

Money.UA – для оплати з України

СУМА ДО ПЕРЕРАХУВАННЯ (pay size) (ГРН/UAH)

(менше 10 грн. не приймає платіжна система (min. sum 10 UAH))

ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ: Добровільна оплата консультації з питань вчинення нотаріальних дій.

Платежі захищені міжнародними платіжними системами VISA та MasterCard