Online консультація нотаріуса

Відповідно до ст. 11 Закону України «Про захист персональних даних», відправляючи звернення, Ви надаєте згоду на обробку та використання Ваших персональних даних для здійснення повноважень, пов’язаних із розглядом даного звернення. Ваші особисті данні не будуть опубліковані.

Також звертаю вашу увагу на те, що звернення, які принижують честь та гідність інших осіб, містять образи та брутальні вислови, не підлягають розгляду.

Увага! Звертаю Вашу увагу, що при листуванні електронною поштою я не приймаю та не відправляю відповіді на адреси, зареєстровані на серверах Російської Федерації (наприклад, mail.ru, yandex.ru, rambler.ru тощо).
Враховуйте це, вказуючи електронну адресу для листування.

Консультація* є оплатною, вартість 300 грн.
Працює попередня оплата, для оплати натисніть сюди .

(*консультація буде містити письмові відповіді на ваші конкретні питання у кількості до 5 шт. Питання можуть стосуватись виключно одного предмету – однієї нотаріальної дії (наприклад оформлення спадщини, оформлення купівлі-продажу, оформлення довіреності тощо))

Після оплати можете написати своє звернення через  Facebook месенджер за наступним посиланням https://m.me/notary.sperchun,

або ж заповнити наступну форму та почати листування через електронну пошту

[contact-form-7 id=”95″ title=”Консультація”]