Оплата послуг онлайн

Відповідно до статті 31 ЗУ “Про нотаріат” – Приватні нотаріуси за вчинення нотаріальних дій справляють плату, розмір якої визначається за домовленістю між нотаріусом та громадянином або юридичною особою.
Оплата додаткових послуг правового характеру, що надаються приватними нотаріусами і не належать до вчинюваної нотаріальної дії, провадиться за домовленістю сторін.

Послуги правового характеру за своїм змістом є правовою допомогою. Правова допомога надається шляхом роз’яснень з питань чинного законодавства, консультацій правового характеру, усних та письмових довідок із законодавства, складання заяв, проектів правочинів та інших документів, а також надання консультацій та послуг з нарахування податків з доходів (прибутків) при посвідченні договорів купівлі-продажу, реєстрації нерухомості та бізнесу тощо.

Оплатити послуги онлайн банківською можна натиснувши наступну кнопку.


Оплата картою


Для запобігання шахрайству з використанням реквізитів платіжних карток всі операції, в яких використовуються дані про платіжну картку, здійснюються в рамках окремого платіжного шлюзу і окремого сервера зі спеціальною системою контролю доступу.

Оплата онлайн забезпечується АТ «ТАСКОМБАНК»